HOCKEY TOUR 2003

27.09.2014 19:12

HOCKEY TOUR 2003 PRO TÝMY ROČNÍKU 2003 a ml.

PROPOZICE

Cíl tohoto projektu: nabídnout týmům s hráči ročníku 2003 a ml. jako nadstavba k probíhající ŽL konfrontaci napříč celé ČR mezi týmy rovnocenné kvality a tím nabídnout těžké zápasy, které pomůžou hráčům k výkonnostnímu růstu a nasbírání zkušeností v těžkých zápasech. Současně jde o využití fungujícího schématu soutěže Akademií ČR.

Organizace, hrací systém: Každé přihlášené družstvo se během celého soutěžního období sezóny (říjen 2014 až duben 2015) zúčastní 4-5 turnajů (podle postupu/nepostupu do FINÁLE).. Na každém ze 4 turnajů základních skupin se každý střetne vždy se dvěma soupeři (s každým 2x20 minut čistého času). Každý účastník uspořádá jeden turnaj základních skupin. Vložený bude 5. turnaj tzv. „Vánoční kolo“, kdy v rámci dvoudenního turnaje proběhne turnaj napříč skupinami. Tabulka se bude počítat celkově za všechny týmy bez ohledu na skupiny. Do finálového turnaje postoupí 8 nejlepších týmů, přičemž o celkovém pořadí rozhodují body a poté větší počet vstřelených branek a v případě rovnosti menší počet obdržených branek. Hrací dny budou určeny vždy po dohodě - předběžně středy, kdy se nehrají utkání ŽL, ani turnaje akademií 2001. Hráči hrají na platné registrace, popř. jiný doklad s fotografií prokazující datum narození hráče. K utkání může nastoupit hráč registrovaný v jiném klubu, což je k zajištění nejvyšší možné úrovně soutěže vítáno, nesmí však v dalších utkáních nastoupit za jiný klub.

Časový harmonogram: říjen  – 1.kolo, listopad – 2.kolo, prosinec (leden) – Vánoční 3. kolo, leden – 4.kolo, únor – 5.kolo, březen/duben - FINÁLE

Rozdělení týmů do základních skupin:

SKUPINA „A“- Karlovy Vary / Plzeň / Letňany /  Ml.Boleslav

SKUPINA „B“- Jihlava / Hronov / Hradec Králové / Kolín

SKUPINA „C“- Ševci Zlín / Uničov / Vítkovice / Poruba

Rozdělení týmů do skupin pro „Vánoční“ kolo (2denní turnaj):

SK.„1“ (pořadatel Hronov) - Zlín /  Vítkovice / K.Vary / Kolín / Hronov / Ml. Boleslav

SK.„2“ (pořadatel Uničov) - Uničov / Poruba / Plzeň / Letňany / Jihlava / Hr.Králové

Herní systém v základních skupinách:

• v každém turnaji hrají 3 družstva (4. družstvo má volno)
  • každý s každým 2x20 minut čistého času (výhra -2b.,remíza -1b.,prohra-0b.)
  • úprava ledu je po každém zápase, rozbruslení (10´) před každým utkáním v turnaji s puky
  • tresty jako v utkání ŽL (v případě vyššího trestu může hráč v následujícím utkání nastoupit)

Herní systém ve Vánočním kole:

• každý tým odehraje 5 zápasů
  • oba vítězové tohoto Vánočního kola získávají  jako bonus 2 body

Herní systém FINÁLE:

• finálového turnaje se zúčastní 8 nejlepších týmů po základní skupině
    systém play off – čtvrtfinále: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 , vítězové po-té hrají semifinále opět podle stejného klíče 1-4, 2-3 podle umístění po základní skupině, vítězové pak hrají finále a  poražení zápas o 3. místo, stejný princip bude u vyřazených ve čtvrtfinále o konečné  umístění na 5.až 8. místě
  • každý s každým 2x20 minut čistého času, v případě remízy prodloužení 5 minut do padnutí gólu, případně nájezdy – série 3 hráčů. Jediné finále se hraje na 3 x 20 minut.
  • úprava ledu je po každém zápase, rozbruslení (10´) před každým utkáním s puky

Rozpis turnajů ve skupině (přesné termíny navrhnou pořadatelé kol):

1. kolo (říjen):      skup. A                              skup. B                                    skup. C

Pořadatel -1:        Plzeň                                Jihlava                                     Zlín

2                            K. Vary                              Hronov                                     Uničov

3                            Ml.Boleslav                       Hradec Králové                        Vítkovice

volno:                   Letňany                            Kolín                                        Poruba

2. kolo (listopad): skup. A                              skup. B                                    skup. C

Pořadatel -1:       K.Vary                                Hronov                                    Uničov

2                           Plzeň                                  Hradec Králové                        Vítkovice

3                           Letňany                              Kolín                                         Poruba

volno:                  Ml. Boleslav                      Jihlava                                      Zlín

3. kolo (leden):   skup. A                              skup. B                                    skup. C

Pořadatel-1:        Ml.Boleslav                      Hradec Králové                    Vítkovice

2                           Letňany                             Kolín                                       Poruba

3                           K.Vary                               Jihlava                                    Zlín

volno:                  Plzeň                                 Hronov                                  Uničov

4. kolo (únor):     skup. A                              skup. B                                    skup. C

Pořadatel -1:       Letňany                            Kolín                                       Poruba

2                           Ml. Boleslav                      Jihlava                                     Zlín

3                           Plzeň                                 Hronov                                    Uničov

volno:                  K.Vary                              Hradec Králové                      Vítkovice

Hrací klíč turnajů ve skupině: 1 – 2, 2 – 3, 1 - 3